• klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıÇalışma Saatleri:
  08.00 - 22.00
 • klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıWhatsApp Hattı:
  0 532 372 13 31
 • klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıHacı Kaymak Mah. Şefikcan Cad. Şehit Mehmet Akdemir Sok 5/F Selçuklu /KONYA

Konya Demirdoküm Kombi Servisi

 konya demirdöküm servisi konya yetkli

Konya'nin Demirdöküm Kombi Servisi

 

Demirdöküm Servisi Hizmetleri , Konya Demirdöküm Kombi Bakım Onarım Servis Hizmeti ,  Garantili Ve Güvenli Servis Hizmetleri , Kombi – Klima -Şofben -Kazan Satış Ve Satış Sonrası Servis Hizmetleri

Tüm kombi tamircileri, her marka kombi tamiri yaptıklarını söyleseler de Demirdöküm kombi nin dilinden en iyi demirdöküm kombi ustalar anlar. Demirdöküm kombi servisleri demirdöküm marka kombinizin bakımını en iyi şekilde yaparlar.

Konya Demirdöküm kombi servisi numarası nı bir yere not almak her yıl düzenli kombi bakımı yapmak lazımdır.

konya demirdokum servisiKombi arıza verdiği zaman kombi Servisi çağırmak yerine Senenin yaz aylarında ayında düzenli kombi bakımı temizligi yaptırmak hem beklenmedik zamanda sizi yarı yolda  bırakmaz hem de daha ucuz kombi bakımı yapmanıza neden olur. Kombi kullanmayıp tüm apartmanda merkezi sistem doğal gaz kazanı kullananlarda ise Merkezi sistem doğal gaz kazan arızası genellikle brülör yada kazan dan kaynaklı olur. Merkezi sistem kazan bakımı, yıllık olarak yapılmadığı durumda çok fazla verim ve yakıt israfı yaşanmış olur. Bu sebeple bozulup,merkezi kazan tamiri yaptırmaya gerek duymadan doğal gaz kazan bakımını yapmak gereklidir.

Demirdöküm özel servisi ile çalışmak, uzmanı olmayan Servislerden uzak durmak gerekir. Her yıl düzenli kombi bakımı yaptırmak kombinin ömrünü uzatır ve daha az tüketimle ekonomik yanmas işletim sağlar.

konya demirdöküm servisi konya

Konya Demirdöküm Kombi Servisi

Bizler Konya Demirdöküm yetkili servis değiliz ilk olarak bunu belirtmekte fayda var. Garanti kapsamından çıkmış olan Demirdöküm marka ürünleriniz için Demirdöküm özel servis firmamızı aramanız doğru olacaktır.Ürünlerinizin garanti süresi dolmadıysa ilk olarak demirdöküm yetkili servisleri aramalısınız

İnsanları yetkili servis hizmeti veriyoruz diye kandıran birçok firma sektörde mevcut bu yüzden özel servis firması seçimi yaparken biraz olsun araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz.
Bizler firma olarak dürüst olmaktan hiçbir zaman vazgeçmedik belki diğer firmalardan daha az kazandık fakat en önemli olan şeyi de elimizde bulunduruyoruz. Sizlerin güveni her şeyden önemli çünkü bu güven yeni müşteriler kazandırıyor ve bizim daha fazla insana hitap etmemizi sağlıyor.

Konya demirdöküm teknik servisi

Kombi üretimi yaptığı atağı farklı ürünlerde de gerçekleştiren Demirdöküm markası büyümeye devam ediyor, onlar büyüdükçe servis hizmetinde biz de yerimizi sağlama alıyoruz.

Konya Demirdöküm Servisi olarak size tanıtmış oldumuz  firmamız logolardan ve markalardan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir . Çalışmalarını ve Firma yetkili servis olarak değil kullanıcı ve Şahıs talebi ile özel servis olarak hizmet vermektedir

Neden Kombi Bakımı Yaptırmalısınız?

Demirdöküm kombi kullanılan tüm Ev ve İş Yerleri daha iyi sonuç, daha uzun süre kullanım ve tasarruf amacı ile Yapılmış Olan Cihazlar . Bakımlar önemli işlemlerdendir . Bakımsız kalan kombiler Ve Şofbenler  her daim tüketici beklentisine yanıt vermeyen, sürekli arıza yapan, sürekli sorun çıkaran, kullanıcısını mağdur eden, yüksek Doğalgaz  faturaların gelmesine neden olan ve kısa zamanda ömrünü tamamlayan kombiler ve  Şofbenlerdir. İşlem önemsenmeli ve yılda bir kez de Olsa uzman desteği alınarak mutlaka yaptırılmalıdır.

 

Kombilerin bakımları yılda bir kez mutlaka yapılması gereken konuların başında geliyor. Kombi denildiği zaman ilk aklımıza gelen ısınma konusu oluyor ancak kombilerin yazında suyun ısıtılması için tercih edildiğini unutmamak gerekir. Dolayısıyla kombilerin neredeyse yılın 12 ayı boyunca aktif bir şekilde çalışmış olduğunu söyleyebiliriz. Kombilerin yıllık bakımlarının özellikle bahar döneminde yapılması gerekir. Çünkü kışın yoğun bir tempoda çalışan kombilerin artık bakım zamanının gelmiş olduğu, havasının ve de kullanılan parçaların muhafazasının bu şekilde başarılı sonuçlar verdiği bilinmektedir. Konya Demirdöküm servisi olarak bizler müşterilerimize hizmet verirken her daim bu şekilde bir tercih yapmaları konusunda onları uyarıyoruz. Bu sayede kombilerinin kullanım sürelerinin de çok daha uzun olacağı bilinir.

konya demirdöküm kombi servisiKonya Demirdöküm servisimiz yılın her mevsiminde ulaşılabilir olduğu gibi bakım ve tamir hizmetlerinde de her zaman ilk sıradaki yerini de almıştır. Konya Demirdöküm yetkili servisi  değiliz bunu belirtmek isteriz  bizimle irtibata geçtiğiniz durumda bizler size en hızlı şekilde hizmetimizi ulaştırmaktayız. Kombi arızası yerinde giderildiği içinde çok hızlı bir süreç işletilir. Özellikle kış mevsiminde kombinin arıza yaptığını düşünürseniz bu noktada bizimle iletişime geçmenizin de başarılı sonuçlarının olacağını bilmeniz bizim için önemlidir. Kısacası kombinizin daha uzun ömürlü olması ve kullanım sırasında ekonomik çözümler sunması için mutlaka düzenli olarak yıllık bakım işleminin yapılması gerekir. Aksi durumda kombinizde her zaman arıza sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

İnsanların kış aylarında en çok korktukları konuların başında kombilerinin arıza yapması geliyor. Çünkü genelde bu tür cihazlar hiç beklemediğimiz anda arıza gerçekleştirirler ve genelde bu arızaların sonucunda çok büyük bedeller ödemek durumunda kalırsınız. İşin güzel tarafı kombi arızası durumunda yapılabilecek düzeyde olmasıdır. Çünkü kombiler bazen öyle arıza verirler ki bu arızanın da mümkünü yoktur. Dolayısıyla burada kombinizin bu duruma gelmemesi için mutlaka düzenli aralıklarla bakım işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Kombilerde genelde tercih edilmesi gereken bakım zamanlaması altı aylık periyodik dönemlerdir. Lakin maddi kaygı düşünüldüğünde yılda bir kez yapılması da yeterli olacaktır. Konya Demirdöküm servisi olarak bizimle iletişime geçmeniz halinde kombilerinizin bakımlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Konya Demirdöküm Servisi 42Servis Yavuz Teknik  firması olarak bizler müşterilerimize hizmet sunarken kombilerinin daha uzun süreler boyunca çalışması noktasında gereken her türlü bakımı yerine getirir değiştirilmesi gereken parçalar varsa orijinalleriyle yenileriz. Konya Demirdöküm yetikili servisi  değiliz  bizim önerimiz kombilerinizin bakımını aksatmamanızdır. Çünkü kış boyunca sürekli olarak kesintisiz bir şekilde çalışan bu cihazların hem tasarruf hem de doğru ısıyı sağlaması gerekir. Filtrelerdeki yenilemeler sayesinde ısı tam olarak peteklere gönderileceğinden kombinizin daha da az yanması sağlanmış olacaktır. Unutmayın ki ne tür bir cihaz kullanırsanız kullanın bakımını gerçekleştirmediğiniz takdirde kaliteli dahi olsa istediğiniz oranda ısı tasarrufunu sağlayamayacaksınız. Buda kombinin kullanımına bağlı olarak bakım ücretini çok fazlasıyla sizden çıkaracaktır.

Konya Demirdöküm Servisi Çağırmadan Önce Yapılacaklar..!

 • Konya Demirdöküm Servisi Çağırmadan YapılacaklarDemirdöküm kombiniz mi arıza mi yaptı ? Hemen servisi aramak yerine Demirdöküm kombi arızalarında servis aramadan önce yapılacakları uygulayarak işlemleri Boş yere servis ücreti  ödemekten belki de sorununuzu kendiniz çözüm bulmuş  olacaksınız .Telaş yapmayın bizim size yardımcı olabilecek hizmetlerimizle yanınızda olduğumuz gibi gelmeden önce  yapabileceğiniz işlemleri anlatarak da yardımcı olmaya çalışacağız. isterseniz bilgi amacı ile bizi araya bilirsiniz. Servis gelmeden önce Demirdöküm kombi arızalarında kullanıcı olarak yapılması gerekenleri aşağıda belirtmiş bulunmaktayız.
 • S Demirdöküm Kombinize Elektrik Oldugundan  Emin Olunuz: Demirdöküm kombiler elektrik olmadan  çalışamaz. Geneliklede Ekran gelmiyor gibi arızalar yapar. Bu gibi arıza durumlarında Dairenizde ve iş yerinizde elektrik olup olmadigindan  ve Demirdöküm kombinize elektrik gelip gelmediginden emin olmanız gerekmektedir. Bunun için de elektrik Sigorta bakabilirsiniz. Konutunuzda özellikle de lamba da  elektrik var ise kombinin takılı olduğu sigorta acık mi diye kontrol ediniz. acık ise kendiniz müdahale etmeyiniz. servisimize haber ederek kontrol Ettiriniz.
 • basınç Demirdöküm Kombi Tesisat Basıncının 1,5 Seviyede Olduğundan Emin Olunuz: Demirdöküm kombilerde bar veya basınç değeri olarak da adlandırabileceğimiz tesisat suyunun ideal konumu 1 ile 2 barın ortasıdır. 1 barın altı düşük su basıncı, 2,5-3 barın üstü yüksek tesisat basıncı anlamına gelmektedir. Düşük tesisat basıncı durumunda cihaz ekranda uyarı ikazı veya arıza kodu verir. Aynı şekilde yüksek olduğunda da uyarı verebilir veya yüksek tesisat basınç sebebi ile su akıtabilir. Basınç düşük durumda ise doldurma musluğu yardımı ile su basılmalıdır 1-5 bar basınca kadar Tesisat basıncı ayarlanmalıdır . Yüksek olduğunda ise kombiye en yakın peteğin havası alınmalı ve yüksek basınç ideal basınca ayarlanmalıdır.(petek acık Olmalıdır)
 • reset icon Demirdöküm Kombinize Reset Atınız : Demirdöküm kombinizin ekranında hata arıza kodu olduğunda veya arıza ledi yandığında resetleme işlemi yapınız . Bazi zaman resetleme işlemi ile arıza durumları servis Çağırmanıza gerek kalmadan çözümlenebilmektedir. Bu sebepledir ki resetleme servis öncesi yapılması gereken en önemli işlemlerin başında gelmektedir. Demirdöküm kombi arızasında 3 kez resetleme işlemi uygulamalısınız. Maksimum 3 kez yapabileceğiniz resetleme uygulamasından sonra da arıza düzelmiyor ise bu durumda resetleme işlemini yapmamalısınız .Konya Demirdöküm Servisini arayak yardım ısteyınız 0332 238 12 12
 • alev Demirdöküm Kombinize Gaz Oldugundan  Emin Olunuz: Demirdöküm kombiler doğalgaz olmadan  çalışamaz. Geneliklede ateşleme ve çalışmama gibi arızalar yapar. Bu gibi arıza durumlarında Dairenizde ve iş yerinizde gaz olup olmadigindan  ve Demirdöküm kombinize gaz gelip gelmediginden emin olmanız gerekmektedir. Bunun için de gaz vanalarına sayaç'a bakabilirsiniz. Konutunuzda özellikle de ocağınız fırınınız da doğalgazlı ise ocağınızı fırınızı çalıştırmayı deneyiniz Ocağınızın fırınız  çalışır durumda ise dairenizde gazın var demektir. Fırın Ve Ocağınızın yanmıyor olması ya gaz vanasının kapalı konumda (close) ve ya gazınızın kesintisi ya da çalışma sebebi ile bölgesel olarak gaz kesintisi olduğu anlamına gelir. Bu arızada bilgileri doğalgaz toptan Dağıtım şirketini (Enerya  ) 187 arayabilirsiniz. Fırınınız yanmıyorsa kombi hemen yakınındaki gaz vanasına bakarak On konumunda olup olmadığını kontrol ediniz , kapalı ise açınız Gazla ilgili bir probleminiz yoksa açınız.

Konya Demirdöküm Kombi Servisi Aramadan önce Yapmanız gerekenler hakkında sizlere kısaca bilgiler sunduk. . Bu uygulamalardan sonra sonuç alamadığınız her durumda cihazı açarak arızayı tespit etmeye çalışmayın veya bilmeden farklı uygulamalarda bulunmayın.Sunduğunuz bilgileri servis aramadan önce Hizmeti öneririz. Demirdöküm kombilerin elektrik , doğalgaz  ve su ile çalıştığı ve bu sebeple her bir yanlış kendi müdahalenizin sağlık açısından kötü sonuçlar yarabileceğini unutmayınız . Kullanıcı olarak yapmanız gereken işlemler zaten sınırlıdır. Bu İşlemler sonra da sonuç değişmiyor ise mutlaka Konya Demirdöküm Servisi yardımı alınız.

Yaptığınız bu kontrol ve işlemlerden sonra da sonuç alamadıysanız eğer başka bir işlem yapmayınız . Kombi Arızasında uzman olan servis ekiplerinden destek almanız gerekmektedir. Bu anlamda Konya Demirdöküm Servisi olarak sizlere destek olacağımız garantisine vararak bizi arayabilirsiniz. Senelerin tecrübesine ve deneyim ne Myk Yetki  belgesine sahip olan Konya Demirdöküm Servisi ekibimiz ile her daim beklentilerinizi karşılayarak  çalışmalarımızla sizinle birlikte olduğumuzu unutmayın…

tamiricon  ORJİNAL YEDEK PARÇA

Üst düzey güvenlik ve cihaz salığı  için orjinal yedek parça kullanınız. Sadece orjinal yedek parçalar cihazınızda ki diğer işleyen parçalar ile birlikte uyum içinde çalışabilir ve cihazınızın en yüksek performansta çalışmasını sağlayıp ömrünü uzun tutabilir. Müsteri talebi üzerine eş değer malzeme kulanımıda yapılmaktadır eş değer malzemeler test edilmiş olup garanti verilmektedir

 

 sertifika li personel SERTİFİKALI UZMAN PERSONEL

Konya Demirdöküm servisi olarak tüm teknik servis personelimiz Teknik Servis Uzmanı MYK sertifikasına sahiptir.Konusunda Uzman ekibimiz demirdöküm kombilerin eğitimlerini almakta ve arızalara müdahale etmekle birlikte yedek parça degişimide yapmaktadir . Servis personellerimiz sürekli eğitim almakta ve kendilerini sürekli güncel tutmaktadir .

 

? SIKÇA SORULAN SORULAR

“Demirdöküm Kombi arızaları nedir, nasıl çalışır?” , “Kombimi en ekonomik bir şekilde nasıl kullanabiliriz ?” , “Demirdöküm kombi arızaları ve çözümleri  ?” gibi soruların tüm cevaplarına Arıza Ve Çözümler bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Konya Selçuklu - Meram - Karatay Olarak Demirdöküm Kombi Klima Kazan Hizmeti Vermekteyiz. Siz değerli kulanıcılarımıza hizmet vermekten gurur duymaktayız Konya Meram Demirdöküm servisimiz Gezici olarak Meram ilçesinde surekli şekilde gezmekte ve kaydınız geldiği sürece size gelmektedir aynı şekilde Konya Selçuklu Demirdöküm servisimiz ve Konya Karatay Demirdöküm Servisimiz de Aynı şekilde Gezici olarak hizmet vermektedir Size yakınlık seviyesine göre yönlendirme yapılmaktadır.

 

 

 

 Demirdöküm Kombi Modelleri

 

Nitromix-Aden- Kalisto- Nepto- Neva- Millenium Artı Atron- Isofast- Nitron- Solaris- Vinto- Themafast- Optima- Sargon- Adonis - Compak - Sargon Condense - Tayros

Yorumlar  

0 #8 Hatice Karaman 14-01-2018 12:13
kombi bakım ve petek temizliği yaptirdim geçen sene yaptırmamla hiç alakası yok her sene artık 42Servis Yavuz Teknik firmasina yaptırcam :sigh:
Alıntı
0 #7 Apk indir 05-05-2015 02:32
Termosifon teknik desteği sağlıyormusunuz ?
Alıntı
0 #6 web tasarım 30-04-2015 16:10
Paylaşımlarınızı yakından takip ediyorum sunduğunuz organik içerikler ve gerekli bilgiler çok detaylı şekilde anlatımları ile muhteşem olmuş başarılarınızın devamını diliyorum.
web tasarım
Alıntı
0 #5 Serkan Arıkan 23-04-2015 10:37
Tesisat temizleme işlemini yaptırdım komşumda soyledim oda baska birine yaptırdı profesyonel makina ile yapıyoruz demişlerdi ilk inanmamıstım ama komsumda baskasına yaptırınca anladım Tursu bidonu gibi bi makına ile yaptılar onunkini Hiç Memnun kalmadı ama ben kesinlikle memnunum ve yakıtım nerdeyse %50 daha Dustu Teşekur ederim 
Alıntı
-1 #4 Merve 23-04-2015 10:07
Kombimin karti Arızlı dediler ev sahibimle göşüp sizi arıyacam dedim ve görustum ve bana bi servis gönderdi geldi okadar kaba bi yaklasımı vardı ki sonra bana 490 TL fiyat cikardılar Tabiki bende yaptırmadım .42Servis Yavuz Teknik servisi tekrar aradım ve bana Cikan fiyat 230 tl ye butun işimi haletiler Ben bundan sonra başka firma tercih etmem ve bütün tanıdıklarıma tavsiye ediyorum tekar teşekur ederim Servis Elemanları ise Çok iyiler ve güler yüzlü 
Alıntı
0 #3 Fatih 23-04-2015 09:58
Konyada Böyle bi servis olmasina çok Sevindim Diyer ankara Yolundaki Servisin 2 Yıldır çözemediği 3 yolu Sorununu 42Servis Yavuz Teknik çözdü emre beye teşekurler
Alıntı
+1 #2 ceyda 22-04-2015 00:26
 yakın zamanda ailemle konyaya taşınacağız. demirdöküm servis ağının konyada iyi olması gercekten güzel
Alıntı
+2 #1 Mustafa 18-04-2015 07:48
Demirdöküm bence en iyi markalardan biridir. Servis olarak en iyisini buldum 42Servis Yavuz Teknik bir Harıka
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile