• klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıÇalışma Saatleri:
    08.00 - 19.00
  • klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıWhatsApp Hattı:
    0 505 671 72 05
  • klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıHacı Kaymak Mah. Şefikcan Cad. Şehit Mehmet Akdemir Sok 5/F Selçuklu /KONYA

Demirdöküm etkli Servis

İnsanların kış aylarında en çok korktukları konuların başında kombilerinin arıza yapması geliyor. Çünkü genelde bu tür cihazlar hiç beklemediğimiz anda arıza gerçekleştirirler ve genelde bu arızaların sonucunda çok büyük bedeller ödemek durumunda kalırsınız. İşin güzel tarafı kombi arızası durumunda yapılabilecek düzeyde olmasıdır. Çünkü kombiler bazen öyle arıza verirler ki bu arızanın da mümkünü yoktur. Dolayısıyla burada kombinizin bu duruma gelmemesi için mutlaka düzenli aralıklarla bakım işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Kombilerde genelde tercih edilmesi gereken bakım zamanlaması altı aylık periyodik dönemlerdir. Lakin maddi kaygı düşünüldüğünde yılda bir kez yapılması da yeterli olacaktır. Konya Demirdöküm servisi olarak bizimle iletişime geçmeniz halinde kombilerinizin bakımlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Kombi Demirdöküm firması olarak bizler müşterilerimize hizmet sunarken kombilerinin daha uzun süreler boyunca çalışması noktasında gereken her türlü bakımı yerine getirir değiştirilmesi gereken parçalar varsa orijinalleriyle yenileriz. Konya Demirdöküm yetikili servisi  değiliz  bizim önerimiz kombilerinizin bakımını aksatmamanızdır. Çünkü kış boyunca sürekli olarak kesintisiz bir şekilde çalışan bu cihazların hem tasarruf hem de doğru ısıyı sağlaması gerekir. Filtrelerdeki yenilemeler sayesinde ısı tam olarak peteklere gönderileceğinden kombinizin daha da az yanması sağlanmış olacaktır. Unutmayın ki ne tür bir cihaz kullanırsanız kullanın bakımını gerçekleştirmediğiniz takdirde kaliteli dahi olsa istediğiniz oranda ısı tasarrufunu sağlayamayacaksınız. Buda kombinin kullanımına bağlı olarak bakım ücretini çok fazlasıyla sizden çıkaracaktır.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile